Související zápas

FK Pšovka Mělník
FK Mělník 1909U15
0:12
ne 22. 10. 2023 10:00 @ Pražská 417, Mělník, 1. A třída žáků U15 sk. B, 12. kolo

U15: FK Mělník 1909

FK Mělník 1909 - FK Pšovka Mělník 0:12 (0:7)

V neděli jsme sehráli městské derby a opět jsme jasně ukázali kdo je vládcem na Mělníku!!!

Před zápasem, vlastně už několik dní předem, bylo na našich hráčích vidět, že se na derby těší a chtějí ho vyhrát v co největším možném gólovém rozdílů. Padla dokonce i sázka s trenéry, že při určitém počtu gólů, dávají trenéři jistý obnos na rozlučku :-) A jasná převaha na hřišti a gól v první minutě, dávala tomu plánu našich hráčů velkou naději na úspěch. To by ovšem museli hrát zodpovědně a přesně! Zpracování a přihrávka na dva metry nás stálo spousty chyb. To samé je rychlé zakončení před brankou a přesnost! Po čtvrt hodině jsme sice vstřelili už čtvrtý gól, ale my trenéři jsme věděli, že při takové předváděné hře, zůstanou naše peněženky zavřené :-)

Nicméně jsme pořád byli jasně lepší a poločas s přehledem vyhráli. Do druhého jsme pak vyměnili brankáře a naše dominance pokračovala. Dokonce tak, že měl náš brankář i čas si občas sednout :-) Ne, nebyl to výsměch soupeři, ale blbě šlápl a bolela ho noha, tak si občas takhle ulevil :-)

Výsledek utkání je tedy jednoznačný a soupeř může být rád, že jsme to občas takříkajíc "zadrbali", protože to skóre mohlo klidně být i dvojnásobné! No nic, nevadí, hlavní je výhra a třeba příště se soupeři a jeho hře méně přizpůsobíme :-)

A bylo to naše desáté utkání v této sezóně a stále bez prohry jasně vedeme tabulku!!!

Nejlepším hráčem utkání byl zvolen Ivan Bentsa.

Sestava: Oršulík (B), Frýdl (B), Rejzl, Walter, Vlastník (C), Dostál, Kettner, Bondarenko, Janíček, Bentsa, Vihan, Vaňous, Sirůček, Vašek, Tvrdík, Kořenský, Pavlík

Naše góly: Bondarenko⚽⚽⚽, Bentsa⚽⚽⚽,Frýdl⚽, Vlastní⚽, Oršulík⚽,Vašek⚽, Rejzl⚽, Vaňous⚽