Pro členy klubu

Více informací k události, komentáře a přihlašování najdeš po přihlášení do klubové platformy eos.
Zobrazit událost v klubové platformě
Jiná

Letní soustředění žáků Švýcarsko 2023

sobota 19. 8. 2023 5:00sobota 26. 8. 2023 12:00
Švýcarsko, Challet Cazot, Les Giettes

Letní soustředění žáků U15 a U13 (r. 2009 - 2012) přesunuto díky unikátní nabídce do Švýcarska (proběhne tedy společně s přípravkami, akorát na jiné chatě). Termín zůstává víceméně stejný. Bližší informace budou brzy rozeslány.

Cesta autobusem, ubytování a kompletní stravování zajištěno na chatě Cazot naším trenérem Rendou Běhounkem. Cena cca 6 000 Kč (6 nocí, Vrchlabí původně 4 noci za 4500 Kč...). V ceně zážitkové aktivity (lasergame, jumparena, koupaliště, čluny). Záloha cca 2000 - 3000 Kč v průběhu května/června. Není potřeba nic iniciativně platit, na vše bude platba v eosu.

Bližší informace ohledně potřebného vybavení a dokumentů doplníme později. Cestovní doklad = pas nebo občanský průkaz (lze pořídit i dětem).

Kapacita 45 dětí. V případě vyššího zájmu si vyhrazujeme právo rozhodnout o účasti na základě chování a dlouhodobé docházky + v poslední řadě času přihlášení.