243_20240123_125405.jpg

U8: Turnaj v Neratovicích

Vstup do zimní halové sezóny se nám povedl - z Neratovic jsme přivezli cenný kov.

Turnaj v hale neratovického gymnázia pro nás byl první zápasovou akcí roku 2024 a lze říci, že jak z pohledu předvedené hry a výkonů jednotlivých hráčů, tak celkového umístění šlo o start úspěšný. Absolvovali jsme 6 zápasů s bilancí 4-1-1, což stačilo nakonec „jen“ na 3. místo, byť pouze o skóre za druhým v pořadí.

Skolil nás jen tým domácích Neratovic, který nakonec bral čtvrtý flek. S prvním Meteorem Praha VIII jsme plichtili a druhou Bašť jsme dokonce porazili, což svědčí o tom, že šlo o turnaj velmi vyrovnaný.

Nás trenéry potěšil zejména přístup a nasazení kluků ve všech zápasech, odmakali to a v našich očích jsou oni vítězi turnaje. S halovými turnaji se ale pojí i poměrně dlouhé prostoje mezi zápasy, kdy se čeká na odehrání utkání mezi dalšími soupeři, a v těch chvílích není lehké udržet u kluků jakouž takouž kázeň. A to se nám ne úplně dařilo, takže směrem k dalším turnajům, které nás čekají, je určitě na čem pracovat :-)

Za trenérský tým: Miroslav Šťastný a Tomáš Raich.