U17: PU vs SK Ďáblice

Ani v posledním přípravném utkání nepoznala naše sedmnáctka chuť vítězství. Po nadějné 1. půli z toho byla opět vysoká prohra.

SK Ďáblice U17 - FK Pšovka U17 5:0 (1:0)
Sestava: Štrupl - Nedoliak, Jambor, Jenča, Svoboda - Šťastný, Bolek - Kamínek, Vavrek, Plodík - Suchý. Střídali: Patera, Sáblík.

Velmi dobrou úroveň hry z úvodu zápasu jsme bohužel nedokázali udržet po celou dobu utkání. Ve druhém poločase jsme již tahali za kratší konec, nedokázali jsme dobře kombinovat ani agresivně napadat... a tak jsme inkasovali další góly.

Zimní přípravu máme za sebou a musíme ji bohužel hodnotit velmi rozpačitě. Nedokázali jsme se scházet v kompletní sestavě na tréninky ani na zápasy... no a o kvalitě tréninkových ploch už vůbec nemůžeme mluvit. Na druhou stranu ale někteří hráči získali ve 4 přípravných utkáních větší minutáž, než za celý podzim dohromady - a to je pro jejich rozvoj (a věřím, že i motivaci!) určitě pozitivní.

Teď se musíme maximálně zkonsolidovat a zkoncentrovat, abychom poslední týden před startem mistráků využili naplno a v ostrém zápase se prezentovali kvalitními výkony. Jsem zcela přesvědčen o tom, že to tento tým dokáže!