290_20240923_160651.jpg

U10: Čechie Kralupy a Čečelice/Všetaty (uvnitř video)

Marodka se postupně vyprázdňuje, přesto si někteří kluci museli o víkendu střihnout za starší přípravku dva zápasy, abychom to nějak poskládali.

FK Čechie Kralupy - FK Pšovka A 8:18
Sestava: Brestovanský, Černý, Husák M., Krejča, Saibt, Šišaj, Thun, Tischer
Branky: Černý 5x, Husák M. 4x, Saibt 4x, Thun 2x, Brestovanský 1x, Šišaj 1x, Tischer 1x

V první čtvrtině zápasu jsme ovládali hru, kluci nacházeli správná řešení, nabíhali si do volných prostorů a efektivně si přihrávali. Vzadu se mohli opřít o dobrý výkon Kuby v bráně, který bezchybně rozehrával. V dalších částech jsme trochu míchali sestavou, zkoušeli různé varianty na střeďákovi a stejně tak „ortodoxní“ obránce vysouvali do útoku a útočníky rotovali v obraně. Přestože to většina kluků zvládla dobře, na kvalitě naší hry to bylo znát a už to nebyl tak přesvědčivý výkon jako v úvodu. Místy naše hra tak uvadala, že jsme slabšímu soupeři povolili dostat se do chvilkového tlaku.

Nicméně ověřili jsme si, jak kterému hráči aktuálně sedí ta která pozice, a o to šlo. Tyto poznatky využijeme, věřím, v dalších zápasech soutěže při hře proti silným soupeřům.

VIDEO SESTŘIH NĚKOLIKA AKCÍ

STM Čečelice/Všetaty - FK Pšovka C 4:14
Sestava: Buchta, Černý, Daruda, Krejča, Mráz, Pexa, Vlach
Branky: ?

Kombinovaná sestava U11 a U10 si připsala snadné vítězství, bližší informace k utkání bohužel nemám.